Kentsel Dönüşüm sürecinde Hukuksal Destek Hizmetleri

blank
Yatırımlarda Devlet Yardımları Hakkında Karar değişikliği
23 Ağustos 2020
blank
Geçici süreyle alınan ilave gümrük vergileri kalıcı hale geldi.
19 Ocak 2021

Kentsel Dönüşüm sürecinde; maliklerin karar alma toplantılarının organizasyonu ve toplantı tertiplenmesi, Ortak Karar Protokolü ve Uygulanması, Sözleşmeler, sürecin tüm idari ve yargısal boyutunda hukuki destek vermekteyiz..

Bu süreçte ; T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan Kira Yardımı Hakkında bilgilendirme aşağıdadır. Konuyla ilgili Troya Hukuk ile iletişime geçerek uzman hukukçularımızdan destek alabilirsiniz.

Bu Kılavuzun amacı; 6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun’un 5inci maddesi ile 6306 sayılı Kanunun Uygulama Yönetmeliği’nin 16ncı maddesi hükümleri kapsamın da riskli yapılarda kira yardımı yapılmasının usul ve esaslarını düzenlemektedir.

Konu ile T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün hazırladığı “Kira Yardım Kılavuzu’nu alttaki linke tıklayarak bilgisayarınıza indirip inceleyebilirsiniz…

Kira Yardım Kılavuzu’nu indir.

Kentsel Könüşüm Danışmanlığı konusunda detaylı bilgi ve hizmet almak için lütfen aşağıdaki linke tıklayarak bizimle iletişime geçiniz… Danışmanlarımız en kısa zamanda sizinle irtibata geçecektir.

Kentsel Dönüşüm Danışmanlığı İletişim için tıklayınız.

Av.Fahrettin Kocagöz
Av.Fahrettin Kocagöz
Troya Hukuk Bürosu Kurucusu... Uzmanlık alanları; Ticaret Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Borçlar Hukuku, Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku...