Hakkımızda

Troya Hukuk Hakkında

hakkimizda-gorsel

Troya Hukuk Bürosu, Avukat Fahrettin Kocagöz tarafından 1998 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Uzman kadrosuyla öncelikle koruyucu hukuk danışmanlığı hizmeti sağlayan Troya Hukuk Bürosu, bunun sonucu olarak müvekkillerinin hukuka uygunluk ve adaletli bir ortamda, uyuşmazlıklardan uzak yaşamalarını sağlamak ve hukuki güvenliklerini sürekli kılmak çerçevesinde hizmet vermektedir.

Mahkemelerin ağır işlemesi nedeniyle müvekkillerinin ticari kayıplara maruz kalmaması için, sadece sorunlarla karşılaştıktan sonra hukuki hizmet vermek yerine, doğabilecek problemleri önceden ön görme, önlem alma ve uzlaştırıcı danışmanlık yönünde çalışmayı ilke edinmiştir. Uyuşmazlıkların yargıya yansıması halinde ise öngörülü ve hazırlıklı olarak yargısal sürece etkin katılım ve buna bağlı olarak uğranılan haksızlıkların süratle ortadan kaldırılması ve adaletin gerçekleştirilmesini sağlamayı öncelikli hedef olarak belirlemiştir..

Vizyonumuz

Troya Hukuk Bürosu farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış bir danışman kadrosuna ve dünya dinamizmini yansıtan güçlü bir müvekkil ağına sahiptir. Troya Hukuk Bürosu’nun nihai hedefi, dünyanın üç kıtasında bulunan hukuk büroları, meslek örgütleri ve güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte müvekkillerine en uygun hukuki çözümü, en kaliteli biçimde üretmektir.

Misyonumuz

Troya Hukuk Bürosu sağladığı hukuki hizmeti gerek ulusal gerekse uluslararası ihtiyaçların karşılanması ve kalite sürekliliğinin sağlanması için ulusal ve uluslararası hukuki ve finansal gelişmeleri yakından takip etmekte; böylece yalnızca var olan sorunlara çözüm üretmek dışında, sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi hedefler. Müvekkillerin hukuki sorunlarını benimser ve sonuç odaklı yaklaşımla vekalet ilişkisini yürütür.

Allah, hak ve adaletle idare edenleri sever. - Kur'an-ı Kerim